Anglijas spēlētāju reitingi pret Vāciju: Sautgeitai ir četri kritieni, jo subs iedvesmo episko cīņu

Anglija dramatiski atspēlējās pēc diviem gūtiem vārtiem, noslēdzot neizšķirtu 3:3 ar Vāciju Vemblija laukumā. Ilkajs Gundogans pēc Harija Magvaira dubultkļūdas izvirzīja viesus vadībā no 11 metru soda sitiena atzīmes. Pēc tam Kajs Haverts dubultoja Vācijas pārsvaru, pirms Anglija uzsāka cīņu, iedvesmojoties no Gereta Sautgeita otrā puslaika maiņas. Lūks Šovs pirmo reizi guva vārtus no Bukayo Saka centrējuma, pirms četras minūtes vēlāk pārliecinoši finišēja Meisons Maunts. Pēc tam Harijs Keins izvirzīja Trīs lauvas vadībā no 11 metru soda sitiena atzīmes pēc tam, kad Džūds Belingems pieļāva pārkāpumu. Stāstā bija viens pēdējais pavērsiens, kad Haverts pieļāva Nika Popa kļūdu, piesitot mājās vēlu izlīdzinājumu. 'Express Sport' Anglijas futbolistus vērtē kā četras zvaigznes, kas izkrita viņu pēdējā spēlē pirms Pasaules kausa.

ANGLIJA (3-4-3)

NIKS PĀvests 5

Viņa sadalījums bija gauss un neprecīzs, un gaudoja par vēlajiem vārtiem. Ne tas, kas Anglijai ir vajadzīgs Pickfordas dublēšanai

DŽONS STOUNS 6

Anglijas izlases ērtākais centra aizsargs spēlē bumbu, pirms notikusi katastrofa, kas varētu būt trauma. Turu īkšķus.

ĒRIKS DĪRS 6

Viena nelaika paslīdēšana, bet parādīja tik daudz nosvērtāku un nosvērtāku nekā Magvairs, viņam ir jābūt Kataras iesācējam.

HARIJS MAGŪĪRS 4

Anglijas fani dziedāja viņa dziesmu, bet viņa United forma tika pārnesta uz starptautisko skatuvi, un Sautgeitam ir jāpārdomā sava lojalitāte.

Anglijas spēlētāju reitingi Vācijai

Anglijas spēlētāju reitingi pret Vāciju (Attēls: GETTY)

RĪCE Džeimss 6

Viņam vairāk jātiek uz priekšu, ja Anglija vēlas spēlēt ar papildu aizsargu. Tomēr smagi strādāja, lai nodotu bumbu.

DECLAN RĪSUS 6

Vēl viens mačs, kurā viņš atduras pret to vidējās līnijas numuru ziņā. Sakopta, bet Anglijai vajag radošāku piespēli.

DŽŪDS BELINGEMS 8

Nodrošināja enerģiju vidējās līnijas cīņai un ātri atspēlēja bumbas. Pirmo vārtu radītājs un ieguva sodu.

LŪKS ŠOVS 7

Viena vai divas iespaidīgas piespēles no dziļas – it īpaši viena pret Sterlingu pirmajā puslaikā. Un iemeta Anglijas izlases pirmos vārtus.

Anglija Harijs Magvairs

Vācijas izlases vārtu guvumā vainīgs bija Harijs Magvairs (Attēls: GETTY)

RĪMS STERLINGS 5

Varēja būt pirmajā puslaikā hat-trick. Labi zina atšķirību, ko rada šīs smalkās piemales. Anglijai nav vajadzīgs, lai viņš šauj tukšās vietās.

HARIJS KEINS 6

Parādīja labāku mijiedarbību ar savu uzbrucēju līniju, taču vajadzēja būt lielākai iespējai. Uzsvars no vietas.