Arsenal spēlētāju vērtējumi: Bukayo Saka nozog šovu, jo divi spēlētāji saņem 5s Man Utd uzvarā

Arsenāls saskārās ar savu līdz šim grūtāko pārbaudījumu, cenšoties izkļūt no augšgala Virslīga un uzvarēja ar 3:2 pret titulu Manchester United Emirates stadionā. Uzvara būtu atjaunota Mikela Arteta komandas pārsvars līdz pieciem punktiem Mančestras pilsēta ar spēli rokās un viņi dominēja pret Ēriks ten Hags pusē, lai nopelnītu pelnītu uzvaru.

Markuss Rešfords 17. minūtē izvirzīja viesus vadībā ar vētrainu sitienu no 25 jardiem un guva savu devīto Premjerlīgu sezonā. Taču īsi pēc tam pārsvars tika samazināts, kad septiņas minūtes vēlāk Edijs Nketija ar precīzu sitienu ar galvu izlīdzināja rezultātu.

Bukayo Saka bija mocījis Lūku Šovu labajā pusē, un 20 gadus vecais futbolists veica pārsteidzošas pūles, lai pabeigtu sitienu un 53. minūtē izvirzītu Arsenal vadībā ar 2:1. Taču United ātri atspēlējās, Lisandro Martiness ātri reaģēja, ejot garām Āronam Ramsdeilam. Pulkstenim krītot, Nketija 90. minūtē pagrūda mājiniekus, nolaupot visus trīs punktus.

Pulsējošā cīņā ar izredzēm abos galos abas puses sniedza izcilu izklaidi pārpildītajam skatītājam Emirates stadionā. Bet kurš izcēlās spēlētāju reitingos? Express Sport l skatās, kā Arsenal spēlētāji uzstājās pēc aizraujoša neizšķirta Londonas ziemeļos.

Bukayo Saka Arsenal Man Utd

Bukayo Saka: Arsenal zvaigzne visu laiku bija drauds un guva pelnītus vārtus (Attēls: Getty Images)

Ārons Ramsdeils: 6

Nebija nekādu iespēju apturēt Rešforda 25 jardu zibens spērienu, taču viņš izdarīja pienācīgu pieturu, lai noliegtu Maktominaju ar rezultātu 1:1. Parādījās trumpji, kad Arsenal viņu vajadzēja neilgi pēc vadībā, ar spēcīgu dūri pārspējot Rešforda zemo piedziņu. Bet viņš plosījās par vienkāršu piegādi un samaksāja cenu par savu kļūdu.

Bens Vaits: 5

Jau agri tika rezervēts par Rešforda izkapšanu ar nepārspējamu izaicinājumu, un tas atstāja viņu uz naža astes atlikušajā spēles daļā. Izskatījās neērti ar uzdevumu tikt galā ar savu Anglijas komandas biedru atlikušajā pēcpusdienā, un Arteta nolēma, ka nav vērts riskēt, pārtraukumā atceļot aizsargu.

Viljams Saliba: 6

Pirmajā puslaikā izdarīja maz kļūdu un izskatījās pārliecināts, ka viņš izgāja no aizmugures, lai gan viņš būtu varējis nedaudz ātrāk aizturēt Rešfordu un pagriezt metienam muguru.

Gabriels: 6

Adekvāti izturējās pret Vuta Veghorsta gaisa draudiem un, lai gan dažkārt bija vainīgs liela mēroga kļūdās, viņš samazināja savas kļūdas līdz minimumam. Nebija nekādas nozīmes neviena no ielaistiem vārtiem.

Arsenal FC pret Manchester United - Premjerlīga

Bens Vaits: Aizsargs nogāza Rešfordu un saņēma rezervāciju (Attēls: Getty)

Oleksandrs Zinčenko: 7

Viņa tehniskās spējas un plūstošā pozicionēšana sniedz Arsenal papildu iespēju vidū, veidojot no aizmugures, un viņš pēc vēlēšanās devās uz priekšu, lai palīdzētu Arsenal dominēt pār bumbu. Aizsardzībā viņš izskatījās stabili pret Antoniju, jo brazīlietis lielāko daļu pirmā puslaika bija kluss.

Tomass Partijs: 5

Tik bieži mierīgs, nosvērts operators parka vidū, ātra asiņu pieplūde galvā piespieda Partiju atdot valdījumu, pirms Rešfords viņu pazemoja ar muskatriekstu. Cīnījās atgūties no šī incidenta retā Ganas brīvdienā.

Granīts Khaka: 7

Ir grūti iedomāties Arsenālu bez viņu Šveices armijas naža, kas vienlaikus veiktu trīs darbus. Šoreiz viņš atradās pa kreisi, pārklājoties un precīzi izpildīja krustu, lai Nketija devās mājās. Un, kad viņam bija jāaizstāv, viņš to darīja drosmīgi, lai uzsvērtu savu nozīmi komandā.

Martins Odegaards: 6

Pat 'United' vidējās līnijas ģenerāļa Kasemiro prombūtnē norvēģis nespēja izpausties tik daudz, kā būtu gribējies. Daudz pūļu, taču pēdējā trešdaļā saspēles vadītājam nekas nesanāca pēc uzlabojumiem otrajā puslaikā.

Edijs Nketija: Uzbrucējs pēdējās septiņās spēlēs ir guvis sešus vārtus (Attēls: Getty)

Bukayo Saka: 9 (MAN OF THE MACH)

Nav pārsteigums, ka viss, ko Arsenāls radīja, nāca no labās puses, kad Saka mocīja Lūku Šo. Viņš bija pastāvīgs drauds, tuvojoties soda laukumam, un United bija pārakmeņojies, tuvojoties viņam. Par savām pūlēm bija pelnījis vārtus un to ieguva, kad viņš veica satriecošu sitienu, izvirzot Arsenal vadībā, un gandrīz ieguva sekundi, lai trāpītu pa vārtu stabu. Neticams talants.

Edijs Nketija: 8

Anonīms par garām pirmā puslaika viļņiem līdz vārtiem. Bet kā uzbrucējam viss, kas jums nepieciešams, ir izpildīt momentāni, un viņš to izdarīja divas reizes. Pirmkārt, viņš aizrāvās aiz Wan-Bissaka, lai panāktu savu sānu līmeni ar izcilu sitienu ar galvu, un pēc tam viņš atradās īstajā brīdī un īstajā laikā, lai uzrādītu uzvarētāju. Tas ir septiņi vārti no septiņiem 23 gadus vecajam spēlētājam, kurš pamazām apklusina savus šaubīgos.

Gabriels Martinelli: 6

Izbaudīja aizraujošu cīņu ar Āronu Vanu-Bissaku kreisajā flangā, bet, kad Arsenal viņam vajadzēja aizmugures stabu, lai tiktu uz centrējuma beigām, brazīlietim pārsteidzoši pietrūka kustības. Otrajā puslaikā uzlabojās, bet ne tik efektīvs kā Arsenal ir pieradis.

SUBS

Takehiro Tomiyasu (45. punktā): 6

Neatkarīgi no tā, ka Ramsdeila traucēja izpildīt stūra sitienu, no kura Arsenal piekāpās, viņš izskatījās spilgti, kad spēles pēdējos posmos uzbruka pa labo malu.