Lestera pussargs Džeimss Medisons metās aizsardzībā Brendans Rodžerss pieaugot spiedienam uz ziemeļīriem. Foxes, kas neuzvarēja, tika pārspēta ar 6:2 Totenhema sestdienas vakarā pēc Dēls Heungs Mins otrajā puslaikā guva 'hat-trick'. Rodžers pieņēma spiedienu uz savu nākotni savā pēcspēles intervijā Sky Sports, bet Medisons stājās sava menedžera aizstāvībā.

Saspēles vadītājs, kurš pirmajā puslaikā panāca 2:2, uzstāja, ka Lesteras spēlētājiem arī jāuzņemas sava daļa atbildības par savu formu. Viņi ir ielaiduši līgas sliktākos 22 vārtus šīs sezonas septiņos Premjerlīgas mačos un iekrājuši vienu punktu, zaudējot sešās no šīm spēlēm.

Tā ir viņu sliktākā forma pēdējo astoņu gadu laikā, un Lesteras rezultāti un sniegums neizbēgami ir izraisījuši jautājumus par Rodžersa darba drošību. Taču uz jautājumu, vai arī spēlētājiem ir jāpieņem kritika, Madisone atbildēja: 'Ak, noteikti. Tas ir kolektīvs, tas nav vadītājs. Mēs esam vienpadsmitie. Tas ir sāpīgi un sāp, kad redzat menedžeri, kuram jums ir daudz cieņa pret un ar ko esat izveidojis izcilas attiecības, iegūstiet tik daudz siltuma un tik daudz negatīvisma.

'Galu galā mēs esam spēlētāji, kuriem ir jādara bizness. Mēs neesam kavējušies. Tas mums sāp.' Anglijas izlases futbolists piebilda: 'Tik drīz pēc tam manā galvā ir grūti to izstāstīt. Acīmredzot cilvēki pārbaudīs rezultātu un redzēs 6:2 un domās: 'Oho, Lestera atkal tika sasista'. Bet es nedomāju, ka tas bija Īpaši pirmajā puslaikā man likās, ka bijām izcili.

Džeimss Madisons aizstāv Brendanu Rodžersu, atlaižot spiedienu pēc Totenhemas vesera sitiena Lesterā (Attēls: GETTY)

'Šonedēļ esam tik smagi strādājuši treniņu laukumā, jo zinām, ka mums ir jāuzrāda labāki rezultāti, jo mēs to neesam izdarījuši pēdējā laikā. Mēs spēlējām tik daudz. Pirmajā puslaikā šķita, ka mums pazīstamā Lestera un Brendana Rodžersa komanda, kuru esam izveidojuši dažos pēdējos gados, augstā prese darbojās labi, mēs bijām ērti turējuši bumbu un mums bija daudz iespēju gūt vārtus.

'Dēls ierodas, izdala pāris burvju momentus, spēle kļūst saspringta un rezultāts ir 6:2, kas izskatās pēc smieklīga rezultāta. Grūti pieņemt. Mēs ielaidām no pāris setbumbām, kas acīmredzami rada vilšanos, it īpaši ja es jums pastāstītu, cik stundas mēs esam paveikuši, jo tas bija mūsu pagājušās sezonas kritums.

'Mēs esam piesaistījuši komandas treneri, un visi patiešām ir iesaistījušies tajā. Taču Ēriks Dīrs iegūst izcilu, izcilu sitienu ar galvu. Viņš ir liels puisis, un dažreiz ir grūti apstāties, ja tas ir kvalitatīvs. Pāris individuālas kļūdas mūsu pašu, kas galu galā padarīja to pārāk daudz, lai mēs to darītu.'

Nomāktais Rodžerss savā intervijā izskatījās satriekts un, atbildot uz jautājumu, vai tas palielina spiedienu uz viņu, atzina: 'Ļoti. Tas noteikti. Es nāku katru dienu un daru savu darbu, un spēlētāji spēlē ar pārliecību. lai uzvarētu spēles.

'Es pilnībā saprotu to un atbalstītāju neapmierinātību. Es nevaru no tā slēpties. Tā ir mana atbildība par rezultātiem. Klausieties, kas notiek, es ļoti cienīšu viņus [īpašniekus], jo viņi man ir devuši liels atbalsts kopš esmu šeit. Es saprotu spēli. Es saprotu futbolu.

'Šodien rezultāts neatspoguļoja spēli, bet rezultāts ir tāds, ka mēs piedzīvojām smagu sakāvi. Mums vajadzēja būt labākiem. Tāpēc viņi man ir snieguši izcilu atbalstu. Un lai kas ar mani notiek šeit Lesterā vai es palikšu un turpināšu cīnīties, es vienmēr viņus cienīšu.'

Nākošais

Brendans Rodžerss baidās no Lesteras atlaišanas, jo boss nosūta ziņu īpašniekiem pēc Tottenham zaudējuma

Lesteras ziņas Brendans Rodžerss atlaiž 'Tottenham'.