Džanluidži Bufona sarkanā kartīte: SKATIES, kā 'Juventus' leģenda sabrūk Madrides 'Real' sakāvē

'Juventus' gūst trīs vārtus augstāk � � � � � �
Vazquez uzvar pēdējā brīža sodu � � � � � �
Bufons kļūst traks � � � � � �
Ronaldu gūst vienādus vārtus ⚽️

Ja vienā spēles fragmentā ir apkopots, cik traka ir bijusi Čempionu līga šosezon, tad tas ir šāds � � � � � �

- Futbols vietnē BT Sport (@btsportfootball)

Pēc pirmās spēles zaudējuma ar 3: 0 'Juventus' nācās sarīkot satriecošu cīņu, lai būtu cerības nodrošināt vietu pusfinālā.

Bet divi Mario Mandžukiča gūtie vārti deva Juve daudzsološu vadību, jo viņi mēģināja atcelt Real trīs vārtu pārsvaru.

Un satriecoši Bleiss Matuidijs iznīcināja 'Real' vadību, 61. minūtē piesitot pie Duglasa Kosta centrējuma.

Tomēr Juvam tas viss gāja lejup, iebraucot traumu laikā.

Medhi Benatia pārkāpj Lucas Vazquez lodziņu un atlaida novēlotu sodu, izraisot haotiskas ainas laukumā.

Džanluidži BufonsREUTERS

Džanluidži Bufons tika noraidīts 'Juventus' ceturtdaļfinālā pret Madrides 'Real'

'Juventus' spēlētāji bija sašutuši par tiesneša Maikla Olivera lēmumu, bet ne vairāk par vārtsargu Bufonu.

Strīdoties ar Premjerlīgas tiesnesi, Juve varonis Bufons bija redzams dusmās steidzamies pret Oliveru.

Bufons saniknojās par Olivera lēmumu, un viņam ātri tika doti pavēles.

Laukumā nāca 'Juve' aizstājēju vārtsargs Vojcehs Ščensnijs, bet Krištianu Ronaldu uzsita bumbu tālāk par viņu, lai nosūtītu 'Real' pusfinālā rekordlielu astoto sezonu.

Un, ņemot vērā to, ka Bufons iepriekš paziņoja, ka sezonas beigās izstāsies, ja 'Juventus' neizdosies uzvarēt Čempionu līgā, viņa sarkanā kartīte pret Madrides 'Real' noteikti ir mazinājusi viņa izcilās karjeras gaitu.