Horvātijas zvaigzne Kramaričs tiecas pēc Kanādas bosa Herdmana izslēgšanas no Pasaules kausa

Horvātijas uzbrucējs Andrejs Kramaričs atklājis, ka Kanādas trenera Džona Herdmena komentāri pirms spēles 'motivēja' viņa komandu pēc spēles. Pasaules kauss sadursme svētdien. Horvātija uzvarēja mačā ar 4:1, un Kramaričs ātri norādīja, ka tas nebija rezultāts, ko Herdmans bija solījis, gatavojoties spēlei.

Kanādas sakāve nozīmē, ka viņi ir izstājušies no Pasaules kausa, lai gan beidzot pirmo reizi vēsturē viņi ir atvēruši savu kontu galvenajā turnīrā. Minhenes 'Bayern' zvaigzne Alfonso Deiviss bija šī brīža cilvēks, kurš jau pēc divām minūtēm apsteidza Horvātijas vārtsargu Dominiku Livakoviču.

Taču Horvātija nekrita panikā, Kramaričs pēc 36. minūtes panāca izlīdzinājumu, bet pēc tam Marko Livaja izvirzīja Eiropas komandu vadībā puslaika smailē. Pēc tam Kramaričs satvēra kronšteinu, pirms Lovro Majers panāca četrus vēlu.

FIFA mača labākais spēlētājs Kramaričs pēc pilnas slodzes atklāja, ka Kanādas šefs Herdmans presei teica, ka viņa vadītā komanda 'F Croatia' ir neproduktīva un satracināja opozīciju. Viņš paskaidroja: “Tie ir vārdi, kas ir motivējuši visu Horvātiju. Gribu pateikties Kanādas trenerim par motivāciju.

LASĪT VAIRĀK: Arsenal var bloķēt spēlētāja izstāšanos janvārī, neskatoties uz viņa vēlmi aiziet

Kramaric

Kramaric pateicās Herdmanim par iedvesmu (Attēls: Getty)

'Viņš varēja izvēlēties labākus vārdus. Viņš būtu varējis to formulēt nedaudz savādāk. Galu galā Horvātija parādīja, kurš kuru piedzina.' Horvātijas uzvara ierindo F grupas pirmo vietu ar četriem punktiem, apsteidzot otrajā vietā esošo Maroku pēc vārtu starpības, bet Beļģija ir trešajā vietā.

Pēc savas puses izslēgšanas Herdmanam tika jautāts, vai viņš nožēlo savu karaspēka aicinājumu, kas saniknoja Horvātiju, uz ko viņš atbildēja: “Nē, nepavisam. Ir cieņa pret Horvātiju, mēs esam šeit, lai virzītos pēc iespējas tālāk. Es varētu būt mazliet nosvērtāks, izejot no sapulces, un es to ņemu uz zoda.

Ganāmpulks

Herdmanis savus komentārus nenožēlo (Attēls: Getty)

'Pēc mača neredzēju otru galveno treneri. Kad es uzvaru, es apsveicu uzvarētāju, bet viņa nebija, tas ir viņa veids, kā rīkoties. Viņš acīmredzami ir traks, un paies zināms laiks, līdz viņš iemācīsies dažas lietas.

Horvātijas galvenais treneris Zlatko Daličs nebija klāt, lai paspiestu roku Herdmanam, kad atskanēja pilna laika svilpe, ko, iespējams, vēl saasināja opozīcijas menedžeris.

Savā pirmsspēles preses konferencē viņš sacīja, ka viņa komanda ir pelnījusi, lai visi viņu respektētu pēc otrās vietas izcīnīšanas 2018. gada Pasaules kausa izcīņā, un ka Herdmena paziņojums bija nekas cits kā cieņa.