Džons Milmens atkāpjas pēc tam, kad tika atzīts par 'sāļu' par Gēla Monfilsa zaudējumu Toronto

Džons Milmens ir bijis spiests aizstāvēties par apgalvojumiem, ka viņš bija & # 039; sālīts & rsquo; pēc zaudējuma Gaelam Monfilsam Toronto. Francūzis otrās kārtas cīņā Nacionālās bankas atklātajā čempionātā izcīnīja tikai savu ceturto uzvaru visā pasaulē 43. vietā. Redzams, ka Monfīls dejo, lai atzīmētu uzvaru par atgriešanos, kamēr austrietis izskatījās aizkaitināts rokasspiediena laikā pie tīkla, jo varēja redzēt, ka viņš zvēr un šķiet vētra.

Millmans tagad ir ņēmis vērā ATP Tenisa TV abonēšanas pakalpojuma augšupielādētā Instagram ziņojuma komentārus, parādot spēles izcelto notikumu montāžu, ieskaitot šķietami salnas beigas.

Komentārus jau ir pārpludinājuši vairāki fani, kas 32 gadus veco dēvē par sāļu, ar vienu teicienu: 'Millmanam šī deja beigās nepatika. Ne mazums. & Rdquo;

Vēl viens piebilda: & ldquo; Džons Millmens beigās nebija apmierināts! & Ldquo;

2020. gada Nur-Saltan čempions kopš tā laika ir teicis savu viedokli, paskaidrojot, ka viņa vilšanās nebija vērsta pret pretinieku.

TIKAI IN:

Millmanu apsūdzēja par to, ka viņš bija

Millmanu apsūdzēja par to, ka viņš bija 'sāļš'. virs Monfils & apos; uzvaras svinības (Attēls: Getty)

Millman rakstīja: & ldquo; Vai visi šeit esošie eksperti var nedaudz atpūsties. Man nav problēmu ar Gēlu un viņa dejošanu, sejā es vēlos, lai es varētu dejot tāpat kā viņš.

& ldquo; Es biju neapmierināta ar savu ķermeni, un Gēls man jautāja par to nākamajā, kur es teicu līdzīgi, ka tas ir redzējis dažas labākas * izsmeļošas * dienas. & rsquo; Atvainojos visiem aizvainotajiem, ka es nepievienojos tango. & Rdquo;

Austrālietis Nr. 2 izvirzījās vadībā ar setu, bet galu galā ar trim uzvarēja Monfilsu, kurš tik tikko nav spējis uzvarēt mačos kopš tenisa tūres atsākšanas pēc tās apturēšanas pandēmijas dēļ.

Pasaule Nr. 22 ieguva 3-6 6-3 6-4, kas bija viņa pirmā uzvara kopš viņa Vimbldonas atklāšanas kārtas un pirmā uzvara kopš laulības ar tenisistes dūzi Elīnu Svitoļinu.

NEKAVĒJIET

Kamēr viņa sieva vēlā laikā zog uzmanības centrā, atvedot mājās bronzas medaļu no Tokijas olimpiskajām spēlēm, beidzot sāk izskatīties francūzis, kuram līdz koronavīrusa sasniegšanai bija iespaidīga 2020. gada sezona.

Monfils visu gadu pirms savas sadursmes pret Millmanu bija uzvarējis tikai trīs mačos, taču jau tagad turpina šo panākumu.

11tūkstsēklu Toronto, viņš pagājušajā naktī (12. augustā), 6-1 7-6 (2), taisnos setos nosūtīja laimīgo neveiksminieku Frančesu Tiafo.

Tā ir pirmā reize, kad viņš gūst uzvaras viens pēc otra kopš Dubaijas ATP 500 turnīra 2020. gada februārī, kur viņš tika līdz pusfinālam, pirms zaudēja ciešā trīs setu cīņā.

Pirms pandēmijas Monfils bija karstā sērijā

Monfīls pirms pandēmijas bija karstā sērijā (Attēls: Getty)

Viņa pirmspandēmijas braucienā bija arī divi tituli pēc kārtas 250 pasākumos Monpeljē un 500 sacensībās Roterdamā, un bijušajai pasaules ranga 6. vietai bija 16-3 uzvaru/zaudējumu rekords, pirms teniss apstājās uz pieciem mēnešiem.

Viņa vienīgos trīs zaudējumus guva Džokovičs, vai arī francūzis ir manāmi cīnījies kopš pirmā turnīra, kas notika pagājušā gada oktobrī aizkavētajā Romas 'Masters'.

Trīs setu uzvara pār Millmenu nepārprotami nozīmēja desmitkārtējo ATP titulistu, kurš pēc mača pārcēlās uz Instagram, lai dalītos ar mirkli, kā viņš spēles laikā rūk, rakstot: “Tā ir sajūta, kas jums rodas kad tu uzvari savu pirmo maču kā precēts vīrietis. & rdquo;

Šonakt Torfonas ceturtdaļfinālā Monfilsam pretī stāsies amerikānis Džons Isners.