Maikls van Gervens reaģē uz Gervina Praisa 'muļķībām' un vēlas, lai ausu aizsargi tiktu aizliegti

Trīskārtējais pasaules čempions šautriņu mešanā Maikls van Gērvens uzskata, ka spēlētājiem ir jāaizliedz valkāt ausu aizsargus, un saka, ka pūļa troksnis ir daļa no spēles. MVG arī uzskata, ka Gervina Praisa apgalvojums, ka viņš pēc ceturtdaļfināla sakāves, iespējams, vairs nekad nespēlēs PDC pasaules čempionātā, ir 'muļķības'.

Bijušo pasaules čempionu Praisu šautriņu mešanas pasākumos fani bieži ņirgājuši, un profesionālā šautriņu korporācija viņam ir devusi atļauju izmantot ausu aizsargus pirms viņa trešās uzvaras pret Raimondu van Bārneveldu. Tieši Praisa ceturtdaļfināla spēlē pret vācieti Gabrielu Klemensu ausu aizsargi tika nēsāti, mēģinot ignorēt līdzjutējus Aleksandras pilī.

Praiss izcēla ausu aizsargus, kad bija zaudējis ar 3:1, un pēc viena seta atteicās no tiem, samierinoties ar aviokompānijas stila ausu aizbāžņiem savā triecienā ar 5:1. Vaicāts, vai spēlētājiem vajadzētu ļaut uz skatuves izmantot tik uzkrītošus aksesuārus? Van Gervens atbildēja: 'Es tā nedomāju, nē. Šautriņu mešanā tas vēl nekad nav darīts, un Gezijam tās nav vajadzīgas.

'Viņš piedzīvo smagu periodu, tāpēc viņš cenšas pārdomāt lietas. Viņam nevajadzētu sevi nostādīt šādā stāvoklī. Es valkāju tos ar mūziku pirms savas spēles, bet nekad uz skatuves. Protams, nē. Pūlis ir daļa no spēles, un jums ar to ir jātiek galā.

LASĪT VAIRĀK: Maikla van Gērvena Brexit tirāde, kad holandietis izsaucās par mārciņas kritumu: 'Brex-s***!'

2022./23. gada Cazoo pasaules čempionāts šautriņu mešanā

Savas ceturtdaļfināla sakāves laikā Gervins Praiss valkāja ausu aizsargus (Attēls: Getty)

'Manuprāt, tas maina lielos spēlētājus vienu no otra. Manuprāt, Gabriels Klemenss aizvadīja patiešām labu spēli, un mēs viņam nedodam taisnību — mēs runājam tikai par Gervinu Praisu. Tas būtu kauns. ”

Praiss pēc šoka sakāves zaudēja savu pasaules ranga 1. statusu un nosūtīja dusmīgu Instagram ierakstu, kurā draudēja vairs nekad nespēlēt Ally Pally. Viņš teica: 'Neesmu pārliecināts, ka vēl kādreiz spēlēšu šajā turnīrā. Tik nomākta, ka jūs spēlējat visu gadu, gatavojoties šim vienam turnīram. Tik satriekts, ka man neļāva spēlēt.

Maikls van Gervens uzskata, ka pūļa troksnis ir šautriņu mešanas sastāvdaļa (Attēls: Getty)

Tomēr van Gervens sagaida, ka bijušais pasaules čempions atgriezīsies nākamgad, nodēvējot savus draudus boikotēt šo pasākumu par 'muļķībām'. Viņš piebilda: 'Gezijs ir puisis, kurš ir aktīvs sociālajos medijos un vienmēr izsaka savas domas.

'Protams, viņš negrasās apstāties, tas ir muļķības. Tā bija momentāla reakcija. Kas attiecas uz Premjerlīgas skatītājiem, jums būs jājautā viņam, kā viņš ar to tiks galā. Es nekad neesmu bijis tādā pozīcijā. ”.