Man Utd galvenais treneris Rangniks reaģē uz De Gea, Fernandesa un Elangas sniegumu Brentfordas uzvarā

Mančestras 'United' izvirzījās vadībā pret 'Brentford', pateicoties Elangai, kurš otro spēli pēc kārtas kreisajā malā sāka pār Markusu Rešfordu.

Pēc tam Meisons Grīnvuds atrada vārtus, panākot 2:0, šajā procesā gūstot savus pirmos vārtus Premjerlīgā kopš oktobra.

Un arī Rešfords izdarīja sitienu no rezervistu soliņa, kad Ivans Tonijs atspēlēja mājinieku labā.

Tas bija labs otrā puslaika sniegums no Sarkanajiem velniem, kuri saglabāja cerības kvalificēties nākamās sezonas Čempionu līgai.

Un Rangniks ir reaģējis uz De Gea, Fernandes un Elanga priekšnesumiem, runājot pēc spēles.

Par De Gea viņš teica kluba medijiem: 'Viņš to ir darījis pēdējo nedēļu laikā, izcili atvairījis pirmajā puslaikā, es teiktu, ka viens no šobrīd labākajiem vārtsargiem pasaulē.'

DOMĀJIET, ka ZINĀT SPORTU?

Man Utd ziņas Rangnick De Gea Fernandes Brentford

Man Utd galvenais treneris Ralfs Rangniks bija laimīgs pēc tam, kad viņa komanda pārspēja Brentfordu (Attēls: GETTY)

Apspriežot Elangu, viņš teica: “Viņš sekoja līdzi izrādei, ko rādīja Villa Park, pat tur man šķita, ka viņš ir patiešām labs.

'Šodien es teiktu, ka viņš otrajā puslaikā bija gandrīz izcils, daudz strādāja pret bumbu un guva svarīgos pirmos vārtus.'

Viņš piebilda par Fernandesu: 'Esmu priecīgs par mūsu jaunajiem spēlētājiem, šodien mums bija trīs jauni vārtu guvēji, taču man arī jāsaka, ka mūs labi sagatavoja Bruno, izcils Bruno uzstādījums.'

Un arī Maktominajs tika apsveikts ar vācu teicienu: “Otrajā puslaikā Skots, vēlreiz jāsaka, bija īsts līderis.

'Viņš spēlēja ar autoritāti un tad, kad mums tas bija visvairāk vajadzīgs.

NELAIDIET garām

Man Utd šomēnes varētu atbalstīt pāreju Ralfam Rangnikam (Attēls: GETTY)

'Es domāju, ka tam bija gandrīz pozitīva lipīga ietekme uz visiem citiem spēlētājiem laukuma centrā.'

United leģenda Rio Ferdinands tagad ir mudinājis savu veco komandu palielināt priekšlaicību, ja viņi šosezon vēlas iekļūt labāko četriniekā.

Runājot par BT Sport, viņš teica: 'Jā, matemātiski viņi tur ir.

'Viņiem ir laba spēļu gaita. Viņiem ir jāatņem punkti arī apkārtējām komandām, tas būs svarīgs faktors.

“Jā, pārspēj komandas, kas atrodas zemāk līgā, bet spēles pret Spurs utt.

Man Utd galvenais treneris Ralfs Rangniks uzslavēja Bruno Fernandesu pēc Brentford uzvaras (Attēls: GETTY)

'Spurs, Conte atlēciens, kas viņiem ir. Ja viņi uzvarēs savās spēlēs, viņi būs vienas vai divu uzvaru attālumā no šīs pasaules Arsenāla un Mančestras United, tāpēc tas būs ļoti grūti.

Pēc mača ar Brentfordu Elanga ņudzēja ar savu ekspozīciju, atzīstot, ka ir Rangnikam pateicīgs par iespēju parādīt savu vērtību.

'Otrajā puslaikā mēs spēlējām savu labāko futbolu,' sacīja jaunais zviedrs.

'Mēs patiešām pastiprinājāmies.

“Manuprāt, mani gūtie vārti pacēla komandu un ievilka komandu, un tika gūti otrie vārti un trešie vārti, un tas kļuva vēl labāks.

'Es domāju, ka pieskāriens to nosaka. Kad es saņēmu pirmo pieskārienu, es zināju, ka 'sargs pietuvojās mazliet tuvu', tāpēc man vajadzēja to iedziļināties.

Man Utd jaunieši Entonijs Elanga un Skots Maktominijs tika sveikti pēc Brentfordas uzvaras (Attēls: GETTY)

'Es strādāju šiem brīžiem. Es zinu, ka tas ir tikai sākums, un es tikai vēlos turpināt smagi strādāt un iegūt vairāk mērķu.

'Es ļoti novērtēju priekšnieku.

'Treniņos var redzēt intensitāti, cik daudz mēs skrienam, un, ja jūs ieliekat darbu treniņos, jūs saņemsiet atlīdzību spēlēs, un tas ir tikai tas, ko es cenšos un daru katru dienu - vienkārši mēģiniet un smagi strādājiet un mainiet to, kā es vēlos. spēlēt.'

Par De Gea viņš teica: 'Deivids ir dzīvības glābējs. Viņš mūs izglābj daudzas reizes.

'Man viņš ir viens no labākajiem aizsargiem, un es tikai vēlos, lai viņš turpina iet, turpina spiest un darīt to, ko dara.'