Man Utd nākamā spēle: Kad un ko Man Utd spēlē pēc Braitonas?

Braitona izskatās sarūgtinājusi vēl vienu labāko četrinieku pēc tam, kad pagājušajā reizē Lestera noturēja neizšķirtu. Uzvara 'Seagulls' viņus novestu deviņu punktu attālumā no izkrišanas zonas. Uzvarot Mančestras 'United', viņi paliks 'Wolves' piektajā pozīcijā, par diviem punktiem atpaliekot no 'Chelsea'.

Kad 'Manchester United' spēlēs nākamreiz?

Pēc sadursmes ar Braitonu sestdien, 4. jūlijā, United atgriežas pie darbības.

Ar ko saskaras Manchester United?

Nākamais mačs 'United' tiks aizvadīts savā laukumā ar 'Bournemouth', sākums pulksten 15:00.

Nepalaid garām:

Man Utd nākamā spēle

Man Utd nākamā spēle: Solskjaera sānu seja Bornmuta pēc Braitonas (Attēls: GETTY)

Kas notika pagājušajā reizē?

Šīs sezonas sākumā 'United' ar 1: 0 pieveica 'Cherries'.

Džošua Kinga streiks bija pietiekams, lai atdalītu puses Vitality stadionā.

'United' divas reizes tuvojās vārtu guvuma atklāšanai spožā sākumā, kad Andreass Pereira raidīja bumbu garām, bet Daniela Džeimsa tālie centieni bija nedaudz garām.

JAUNĀKIE SPORTA TV AKCIJAS

Man Utd nākamā spēle: Kā šoreiz veiksies Sarkanajiem velniem pret Bornmutu? (Attēls: GETTY)

Bornmuta izvirzījās vadībā puslaika sitienā, Ādamam Smitam pārejot uz Kingu.

Pret savu bijušo klubu viņš uzsita bumbu pāri Āronam Van-Bisakam un raidīja bumbu tālāk par Deividu De Gea.

Mājiniekiem pēc pārtraukuma bija iespējas dubultot savu pārsvaru, Callum Wilson piespiežot De Gea soda sitienu 75. minūtē.

Tomēr Bornmutas pēdējā vizīte Old Trafford bija cits stāsts.

Pols Pogba divreiz guva vārtus, jo 'United' 2018. gada decembrī uzvarēja ar 4: 1.

Tendences

Pogba piecas minūtes konvertēja Markusa Rašforda centrējumu, pirms 33 minūtēm ar galvu raidot piespēli gar Asmiru Begoviču.

Rašfords palielināja 'United' pārsvaru aizmugurējā stabā, pirms Natans Ake atvairīja vārtus pārtraukuma pirmajā puslaikā.

Aizstājējs Romelu Lukaku pievienoja ceturto spēlētāju ar 18 minūtēm spēlē, pirms Pogba atvairīja hat-trick ar smalku Begoviča atvairīšanu.

'United' slēgtajos posmos spēlēja 10 vīru sastāvā pēc tam, kad Ērikam Bailijam tika parādīta taisna sarkanā kartīte par pārkāpumu pret Raienu Freizeru.

Šajā rakstā ir iekļautas saistītās saites, kas nozīmē, ka mēs varam saņemt komisijas maksu par jebkuru produktu vai pakalpojumu pārdošanu, par ko mēs rakstām. Šis raksts tika uzrakstīts pilnīgi neatkarīgi,