Džons Makenro apšaubīja Naomi Osakas lēmumu runāt par savu garīgo veselību

Džons Makenrojs ir apšaubījis publisku runu par viņas garīgās veselības problēmām pēc tam, kad čempione tika izslēgta no turnīra. Aizraujošā trešās kārtas spēlē, kas ilga divas stundas un 18 minūtes, 24 gadus vecā Osaka izlaida divas mačbumbas, līdz galu galā viņu ar 4-6 6-3 7-6 (10-5) pārspēja neizsētā Amanda Aņisimova.

Japāņu zvaigzne iekļuva turnīrā ar 13. numuru pēc tam, kad pagājušās sezonas beigās bija paņēmusi četru mēnešu pārtraukumu no tenisa, taču atskatījās uz savu pārliecinošo labāko rezultātu pēc tam, kad tika aizvadītas divas pirmās spēles Melburnas parkā.

Tomēr divkārtējā turnīra uzvarētāja stājās pretī uzlecošajai zvaigznei Aņisimovai (20), kura tagad stāsies pretī ar labāko numuru Ešliju Bārtiju astotdaļfinālā.

Pērn Osaka divus ilgstošus periodus pārtrauca nodarboties ar sportu garīgās veselības problēmu dēļ.

Pēc izlaišanas viņa atgriezās, lai spēlētu un, bet pēc sakāves pret Leilu Fernandesu Flushing Meadows - viņa atklāja, ka šis sporta veids viņu vairs neiepriecina, un paziņoja par vēl vienu īsu pārtraukumu.

TIKŠI:

Naomi Osaka ir ārpus Austrālijas atklātā čempionāta.

Osaka pagājušajā gadā paņēma divus pārtraukumus no tenisa, lai par prioritāti uzskatītu savu garīgo veselību. (Attēls: GETTY)

Tomēr pēc sakāves pret Aņisimovu Osaka noliedza, ka spēles trūkums viņai būtu traucējis, un žurnālistiem sacīja, ka lepojas ar savu sagatavošanos un sniegumu.

'Es cīnījos par katru punktu. Es nevaru par to skumt. Zini, es neesmu Dievs. Es nevaru uzvarēt katrā mačā,” viņa sacīja.

'Tāpēc man tas tikai jāņem vērā un jāzina, ka būtu jauki uzvarēt turnīrā. Bet tas ir patiešām īpaši, un es nevaru iedomāties sevi, ka katru reizi gada sākumā mēģinātu uzvarēt 'Grand Slam' turnīrā.

Osaka piebilda, ka viņa devās laukumā ar daudz labāku attieksmi, salīdzinot ar Ņujorku septembrī - pēdējo reizi, kad viņa spēlēja 'Grand Slam' turnīrā.

NELAIDIET garām:

Tomēr Makenro, lai gan slavē Osaku par to, ka viņa iepriekš palīdzēja izgaismot garīgās veselības problēmas, tomēr uzskata, ka bijusī pasaules ranga 1. vieta, iespējams, ir aicinājusi pastiprināti pārbaudīt savu tenisu, šādi rīkojoties.

Runājot tālāk Eurosport Pēc mača atklātā eksperte sacīja: 'Tā ir ārkārtīgi grūta pozīcija, ko viņa savā ziņā ir ielikusi. Garīgās veselības jēdziena izvirzīšana sarunas priekšplānā ir lieliska ideja, taču tā ir pievērsusi viņai uzmanību.

'Tomēr tagad mēs sīkāk apspriedīsim, kā viņa tiks galā ar mačbumbu zaudēšanu? Kā viņa izturēsies ar priekšlaicīgu zaudējumu? Vai viņa spēlēs daudzos pasākumos pirms ?

'Vai viņa spēlēs Vimbldonā? Viņai būs daudz vairāk gaismas, un viņai būs jābūt gatavai ar to rīkoties.

Makenrojs ir iztaujājis Osaku.

Makenrojs ir iztaujājis Osaku par izteikšanos par savu garīgo veselību. (Attēls: GETTY)

Makenrojs jau iepriekš ir vienojies ar Osaku par to, ko viņa uztvēra kā mediju sliktu izturēšanos, apgalvojot, ka savas spēlētāja karjeras laikā viņam bija līdzīgas problēmas.

Tagad zvaigzne, visticamāk, cietīs lielu kritumu reitingā, jo otrajā nedēļā Austrālijā neizdosies viņu atstāt ārpus labāko 80.