Premjerlīgas rezultāti TIEŠRAIDĒ: Liverpool, Man City uzvar, Man Utd noturēts, Spurs sagrauj Chelsea

'West Ham' menedžeris Manuels Pelegrīni pārcieta nožēlojamu pēcpusdienu, jo bijušais klubs Mančestras 'City' Londonas stadionā uzvarēja ar 4: 0 pirmajās 34 minūtēs trīs reizes guva vārtus.

Čīlietis 2014. gadā aizveda 'City' līdz Premjerlīgas titulam, pirms pirms diviem gadiem viņu nomainīja Peps Gvardiola, kurš vismaz vietējā frontē ir pacēlis pusi nākamajā līmenī.

'City' vajadzēja tikai 11 minūtes, lai atklātu rezultātu, kad Raheem Sterling centrējums no labās malas novirzīja Deividu Silvu, kurš spēja atvairīt vārtus pēc 'West Ham' vārtsarga Lukaša Fabjanska.

Sterlings 19. minūtē pārgāja no vārtu guvēja uz vārtu guvēju, izmantojot vienkāršāko pieskārienu tukšos vārtos pēc tam, kad Lerojs Sanī bija iesitis sešu jardu zonā.

Pēc tam ceturtdaļu stundu vēlāk pāris apvienojās līdz postošam efektam, un Sterlings atvairīja piespēli Sanē, kurš pagriezās garām Hammers aizsargam Fabianam Balbuenam, pirms paslīdēja garām Fabjanskim.

Līdz tam laikam Pelegrīni, iespējams, baidījās no sliktākā, jo daži mājinieku līdzjutēji devās uz izeju, taču tikai mača pēdējās sekundēs Sane atkal guva vārtus, atvairot no aizvietotāja Gabriela Jēzus. krusts.

Čempionu titulu aizstāvji par diviem punktiem apsteidz titula sāncensi Liverpūli, kas Vicarage Road ar 3: 0 atvairīja Watford.

Izgājiens no strupceļa netika pārtraukts līdz 67. minūtei, kad Mohameds Salahs savās pēdējās 30 augstākās klases spēlēs ar 24 vārtiem ar nejaušu sitienu pārspēja 'Hornets' vārtsargu Benu Fosteru.

Trents

Premjerlīgas rezultāti TIEŠRAIDĒ: Trents Aleksandrs-Arnolds bija Liverpūles vārtu guvumā (Attēls: GETTY)

Trenta Aleksandra-Arnolda brīnišķīgais brīvsitiens pēc 25 metru soda sitiena deva Fosteram iespēju bez deviņām minūtēm, bet Votfordam tika dots glābšanas riņķis, kad Džordans Hendersons saņēma rīkojumus pēc gājiena pēc ciniska pārkāpuma pret Etjēnu Kapuē, kuram tika piešķirta otrā dzeltenā kartīte.

Sarkanie tomēr finišēja spēcīgi, Roberto Firmino izcīnīja visaptverošu uzvaru, pamājot ar galvu par atlēkušo bumbu pēc tam, kad Fosters bija noliedzis Sadio Manē.

'Tottenham' uzlēca 'Chelsea' trešajā vietā, jo pirmie Dele Alli un Harija Keina vārti palīdzēja 'Spurs' izcīnīt uzvaru ar 3: 1 pār 'Blues' Vemblijā.

Alli skatiens ar galvu no Kristiāna Ēriksena brīvsitiena ļāva Totenhemai iegūt astotās minūtes pārsvaru, pirms Anglijas izlases biedrs Keins pēc ceturtdaļas stundas urbja mājās garām neredzētai Kepa Arrizabalagai.

Premjerlīgas rezultāti

Express Sport piedāvā visus šodienas Premjerlīgas spēļu mērķus (Attēls: GETTY)

Sona Heung-min elpu aizraujošie solo vārti, atvairot Jorginjo un Deivida Luisa izaicinājumus, pirms nospēlējot garām Kepai, izvirzīja Tottenham vadībā ar 3: 0 54. minūtē.

Olivjē Žirū devās mājās, kad bija atlikušas piecas minūtes, un tas izrādījās par maz, par vēlu 'Chelsea', kas piedzīvoja pirmo neveiksmi kampaņā.

Pols Pogba un Romelu Lukaku tika atjaunoti 'Manchester United' sākumsastāvā, bet Hosē Morinju vīri izvilka bumbu pret Crystal Palace Old Trafford.

Abām pusēm bija savas iespējas, taču mačs beidzās bez vārtiem, jo ​​'United' no sāncenšiem Mančestras 'City' atpalika par 14 punktiem.

Saprātīga cilvēka pilsēta

Premjerlīgas rezultāti TIEŠRAIDĒ: Sane sasita līgas līderus Man City (Attēls: GETTY)

'Everton' iekļuva labāko sešiniekā pēc tam, kad Džilfi Sigurdsona streiks ievadīja 'Toffees' līdz smagai cīņai ar 1: 0 pār Kārdifu Gudisonas parkā.

Īslandes spēļu spēlētājs pieskārās tieši pirms stundas atzīmes pēc tam, kad Nils Eteridžs bija izglābies no Teo Valkota.

Klaudio Ranjēri savu valdīšanas laiku sāka kā 'Fulham' menedžeris ar uzvaru 3: 2 pār 'Southampton'.

Aleksandrs Mitrovičs atcēla Stjuarta Ārmstronga 18. minūtes sākumu tikai pēc pusstundas, pirms Andrē Šurls izvirzīja Cottagers vadībā puslaika sitienu.

Vardijs

Premjerlīgas rezultāti TIEŠRAIDĒ: Džeimijs Vardijs Braitonā bija mērķis Lesterai (Attēls: GETTY)

Ārmstrongs izlīdzināja 'Saints', lai turpinātu, bet Mitroviča otrais mača 63. minūtē izrādījās izšķirošs, tādējādi 'Southampton' bez uzvaras Premjerlīgā kopš 1. septembra.

Džeimija Vardija 79. minūtes sods izglāba neizšķirtu 1: 1 10 spēlētāju Lesteras klubā Braitonā.

Glens Marejs vadīja Braitonu priekšā, kad viņš 100. reizi piedalījās Premjerlīgā, pirms Džeimss Madisons divu minūšu laikā pirms pusstundas savāca divas rezervācijas.

Bet Vardijs izbrauca mājās no vietas pēc tam, kad Berams Kajals bija apvainojis Kelechi Iheanacho apkārtnē.

Premjerlīgas rezultāti tiešraidē

15:00

Braitona 1: 1 Lestera (Glens Marejs; Džeimijs Vardijs)

Everton 1-0 Cardiff (Gylfi Sigurdsson)

Fulham 3-2 Southampton (Aleksandrs Mitrovičs 2, Andrē Šurls; Stjuarts Ārmstrongs 2)

Mančestras 'United' 0: 0 Kristāla pils

Watford 0-3 Liverpool (Mo Salahs, Trents Aleksandrs-Arnolds, Džordans Hendersons noraidīts, Roberto Firmino)

West Ham 0-4 Manchester City (Deivids Silva, Rahems Stērlings, Lerojs Sanē 2)