Ronijs O'Salivans dalās klasiskajā Marka Viljamsa vēlmē pēc tam, kad 'kļūdas' noveda pie Masters izstāšanās

Ronijs O'Salivans ir veltījis atzinību Markam Viljamsam pēc viņu episkā ceturtdaļfināla konkursa Masters turnīrā, kurā velsietis izcēlās. O'Salivans skatījās uz savu 15. Masters pusfinālu pēc sacīkstes līdz 3:0.

Viljamsa beidzot nokļuva pie borta īsi pirms pārtraukuma un pēc pārtraukuma atgriezās ar spēku. Mačs drīz vien pārvērtās par klasiku, kad abi atgriezās pie galda, gan Viljamsam, gan O'Salivanam sarīkojot šovu Aleksandras pils skatītājiem.

O'Salivans joprojām izskatījās vadībā, jo viņam bija 4:2 vadībā pēc mini-Williams cīņas. Taču Velsas Potting Machine uzspieda savu zīmogu uz maču, lai oficiāli pavērstu lietas septītajā freimā, kad viņš veica turnīra rekordaugsto breiku – 143.

Bija nepieciešams galīgais freimu lēmums, jo O'Salivans sasniedza 77. skrējienu, taču tieši Viljamss izcēlās ar izcilu fināla uzplaukumu, lai sasniegtu Masters pusfinālu. Runājot pēc zaudējuma, O'Salivans noraidīja 'pārāk daudz kļūdu', taču galu galā samaksāja par viņa pretinieka snūkera līmeni un atbalstīja Viljamsu, lai svētdien pārvestu mājās trofeju.

Cazoo Masters — piektā diena

Marks Viljamss atspēlējās no trim freimiem, lai uzvarētu (Attēls: Getty)

'Es vienkārši neieguvu vārtus. Es netaisīju nekādus pārtraukumus. Biželes bumba nebija lieliska. Es karājos tur. 3:0, viņš nedaudz cīnījās,' sacīja O'Salivans. 'Taču viņš šodien spēlēja labāk, viņš spēlēja labāku snūkeru. Viņš bija vairāk klīnisks.

'Es biju priecīgs iegūt 5:5, man bija iespēja pēdējā, bet, kad tu neesi labi, tad tādus melnādainus nevar izlaist. Esmu gandarīts, kā es šodien iedziļinājos. Nevar būt pārāk vīlies .

Marks Viljamss pēdējo reizi Masters turnīrā uzvarēja 2003. gadā (Attēls: Getty)

“Tās bija tikai tīras cīņas īpašības. 5-4 jūs domājat: 'Man tas ir jādara.' Man vienkārši bija pārāk daudz kļūdu. Dažas elementāras, elementāras kļūdas. Tas ir tikai veids, kā tas notiek. Viņš jau labu laiku spēlē labi. Kopš viņš uzvarēja pasaules čempionātā, es nezinu, kurā gadā tas bija, 2019.

'Kopš tā laika viņš ir spēlējis fenomenāli konsekventi, gūstot ļoti labus vārtus. Esmu pārsteigts, ka viņš nav uzvarējis vairāk, ņemot vērā viņa kvalitāti un to, cik labi viņš spēlē. Cerams, ka viņš turpinās un uzvarēs. Viņš to ir pelnījis.'

Viljamsa tagad pusfinālā tiksies ar Džeku Lisovski vai Hoseinu Vafaei. Pārējos divos ceturtdaļfinālos spēlē angļu kvartets, Džadam Trampam pretī stāsies Barijs Hokinss, bet Stjuarts Bingems pretī stāsies Šona Mērfija.