Tomass Tušels brīdināja par pāreju par vienu Chelsea spēlētāju, kuru viņš 'nevar zaudēt'

Ešlijs Kouls to ir atklājis, un viņam jādara viss iespējamais, lai Antonio Rudigers paliktu klubā. 28 gadus vecajam Rudigeram ir līgums, kas beidzas jūnija beigās, kas nozīmē, ka viņš var brīvi apspriest priekšlīgumu ar ārvalstu klubiem.

Aizsargam intereses netrūkst, par to interesē tādas komandas kā Madrides 'Real' un 'Juventus', kā arī iespējama atgriešanās Vācijā ar Minhenes Bayern.

Taču bijušais Chelsea kreisās malas aizsargs Kols ir uzstājis, ka klubam ir ļoti svarīgi noturēt Rudigeru.

'Rudigers bija izcils,' Kouls teica par aizsarga sniegumu pret Tottenham trešdien. 'Šajā ģērbtuvē jūs nevarat zaudēt labākos, labākos galvenos spēlētājus. Es domāju, ka viņš var visu.

'Viņš var spēlēt no aizmugures, viņš var sākt uzbrukumus, viņam nepatīk, ka viņu pārspēj viens pret vienu, tāpēc viņš liek savu ķermeni uz līnijas. Viņš kļūst par īstu līderi. Viņš reizēm ir temperamentīgs.

TIKŠI:

Tomass Tučels

Tomasam Tučelam ir teikts, ka jāpatur Antonio Rudigers (Attēls: GETTY)

Rudigers guva vienīgos vārtus spēlē, 'Blues' pārspējot 'Spurs', nodrošinot vietu Karabao kausa izcīņas finālā.

Chelsea kopā ar 3:0 uzvarēja Londonas konkurentus, un tagad februārī Vemblijas finālā tiksies ar Arsenal vai Liverpool.

Rūdigers pievienojās Chelsea no A sērijas komandas Romas 2017. gadā un klubā aizvadīja 177 spēles.

Chelsea piecu labāko klubu pārejas

Chelsea pieci labākie klubu transfēri (Attēls: Reach PLC)

Tušels atzina, ka ir neskaidrības par vācu aizsargu nākotni klubā, taču uzstāja, ka Chelsea 'ir ko piedāvāt' 28 gadus vecajam spēlētājam.

“Visi zina, ka ir daudz “ja” gadījumu, pagaidīsim, kāda būs realitāte,” pēc konkursa sacīja Tušels. 'Mums ir ko piedāvāt. Viņš ir spēlētājs Chelsea vidē, un es domāju, ka viņš to labi zina.

Neskatoties uz iekļūšanu finālā, Chelsea šefs nebūt nebija pārsteigts par savas komandas sniegumu otrdien.

Uz jautājumu, vai viņš ir nelaimīgs, Tuhels atbildēja: “Jā. Runa ir par mūsu standartiem, nevis par rezultātu sasniegšanu.

Rudigers

Rudigeram ir neskaidra nākotne Chelsea (Attēls: GETTY)

“Mēs varam aizvērt telpas daudz labāk. Mēs varam labāk kontrolēt maču.

'Mēs kontrolējām maču, mums bija lielas iespējas. Taču pieļāvām iespējas no vieglām un paviršām kļūdām un mums paveicās. Gandrīz bez iemesla piešķīrām sodu.

'Tas pats notika pēdējās 20 minūtēs, sajaukumā ar koncentrēšanās trūkumu, pārlieku pārliecību, un pēkšņi mums ir vajadzīga veiksme, lai netiktu piedzīvots vēl viens sods.

'Mums jāspēlē daudz labāk, ja vēlamies patiešām pelnīt šādus rezultātus.

'Esam apmierināti ar rezultātu. Pirmajā puslaikā mēs bijām labāka komanda un bijām pelnījuši tikt augšā.

'Taču mēs zaudējām koncentrēšanos un zaudējām fokusu pirmā puslaika pēdējās 15 minūtēs un atkal otrajā puslaikā. Mūs gandrīz sodīja par fokusa trūkumu.

'Mēs spēlējām ar 90%, un tas nav mūsu stils - mums nevajadzētu to darīt. Mums bija smagi jāstrādā, un tas nebija mūsu labākais sniegums – pirmajā posmā bijām labāki.”