Toms Breidijs pārspēj savu Super Bowl rekordu ar Buca uzvaru pret Chiefs un sakrīt ar Peitonu Meningu

Toms Breidijs laboja savu rekordu kā NFL visu laiku vecākais uzvarētājs Super Bowl uzvarētājā pēc tam, kad Tampabejas 'Buccaneers' Reimonda Džeimsa stadionā uzvarēja Kanzassitijas 'Super Bowl 55'.

Tendences

Visu laiku veiksmīgākais NFL spēlētājs Breidijs izcīnīja savu septīto Super Bowl triumfu, jo visi viņa iepriekšējie seši bija ieradušies kopā ar Jaunanglijas Patriots.

Breidijs iemeta trīs pirmā puslaika piezemējumus, pirmos divus-Robam Gronkovskim, bet Bucs & apos; ceturtais TD trešajā ceturksnī.

Un Tampabejas uzvara - tikai franšīzes otrā Super Bowl slavas garša pēc 2003. gada - nozīmē, ka Breidijs ir uzstādījis jaunu rekordu kā vecākais uzvarošais QB.

Viņa iepriekšējie panākumi bija 41 gada un sešu mēnešu vecumā, kad 'Patriots' 2019. gadā ar 13: 3 uzvarēja Losandželosas 'Rams'.

Toms Breidijs pārspēj savu Super Bowl rekordu ar Bucs & apos; win vs Chiefs un spēles Peyton Menning (Attēls: GETTY)

Breidijs ir 43 gadus vecs un ir ne tikai vecākais uzvarētājs QB, bet arī vecākais spēlētājs, kurš jebkad spēlējis Super Bowl, vienu gadu vecāks par Metu Stoveru, kuram bija 42 gadi, kad Indianapolisas Colts Super Bowl 44 zaudēja Ņūorleānas Saints.

Neticami, ka šī ir Nr. 12 ceturtā Super Bowl uzvara pēc 37 gadu vecuma sasniegšanas, kas atbilst visu pārējo startējošo QB kopsummai, kas vecāka par 37 gadiem.

Džonijs Unitas ar Baltimoras 'Colts' uzvarēja piektajā 'Super Bowl' turnīrā, bet Džons Elvejs bija divkārtējs čempionāts ar 'Broncos', ar kuru uzvarēja arī Peitons Menings.

Menings noveda Denveru pie uzvaras pār Karolīnas 'Panthers' 2016. gadā, kad viņam bija 39 gadi, un pirms tam viņš bija vecākais uzvarošais QB pirms Bredija uzvaras ar 'Pats' pirms diviem gadiem.

Bredijs jau 2017. gadā bija saskāries ar Meningu, kad viņš bija 39 gadus vecs un noveda Jaunangliju līdz uzvarai pret Atlantas 'Falcons', pārvarot 28: 3 deficītu, lai uzvarētu pagarinājumā.

Pašlaik 43 gadus vecais futbolists ir tikai otrais QB, kurš uzvarējis Super Bowl turnīrā par vairākām franšīzēm, jo ​​2007. gada februārī viņš bija uzvarējis Colts līdz Čikāgas Bears, pirms Broncos uzvarēja Super Bowl 50 pret Panthers.

Breidijs uzstāda veselu virkni rekordu un Bucs & apos; uzvara bija pirmā reize, kad Kanzassitija ar Mahomesu zaudēja ar diviem rezultativitātes punktiem, sākot no 54 karjeras sākuma QB.

Pirmajās trīs ceturtdaļās viņš neguva nevienu TD, bet pēdējās 15 minūtēs Floridā Tampabeja izvirzījās vadībā ar 31: 9.

Mahomes ceturtās ceturtdaļas sākumā realizēja neticamus metienus, bet Kanzassitijas pirmajā braucienā divi sensacionāli centieni kļuva neveiksmīgi, un ne Bairons Pringls, ne Damjens Viljamss nespēja noķert futbolu.

Tas nozīmēja, ka 'Chiefs' nevarēja kļūt par pirmo komandu kopš 'Patriots' 2004. un 2005. gadā, kas uzvarēja viens pret otru Superkausos, jo Endija Reida komanda atteicās no kronas.