Totenhemas zvaigzne Kristians Romero atkārto Magvaira dēkas, kliedzot Džeimsam sejā

Totenhema aizsargs Krištians Romero tika pamanīts atkārtojam savu Harijs Magvairs dēkas, kliedzot sejā Rīsam Džeimsam, kas viņam seko Harijs Keins Spurs panāca neizšķirtu 2:2 ar spēles pārtraukuma laiku Chelsea pie Stamfordas tilta. Argentīnietis pirmajā instancē tika nosodīts par viņa rīcību, taču šķiet, ka tas viņu nav atturējis no savas antagonistiskās uzvedības atkārtošanas.

Šķita, ka 'Tottenham' svētdienas pēcpusdienā piedzīvo kārtējo sakāvi pret Londonas sāncensi 'Chelsea', jo vasarā Kalidū Kulibali un Anglijas izlases futbolista Džeimsa sitieni - abpus Pjēra-Emīla Hojberga atbildei - izvirzīja Tomasa Tučela komandu ar 2:1. Tomēr mačā, ko izjauc karstas ainas starp Tušelu un Antonio Kontu uz sānu līnijas, joprojām būtu laiks vēl vienam dramatiskam vēlam pavērsienam.

Harijs Keins spēles pārtraukuma sestajā minūtē uzmeta aci ar galvu, lai 'Spurs' radītu trakas ainas gan laukumā, gan ceļā. Kaislīgākās un provokatīvākās no šīm svinībām neapšaubāmi bija Totenhemas centra aizsargs Romero.

Tūlīt pēc tam, kad Keins ar galvu ar galvu atrada vārtu aizmuguri, nedaudz novirzoties no Džeimsa, 24 gadus vecais futbolists bija redzams kliedzam Chelsea malējā aizsarga sejā. Un tā nebija pirmā reize, kad Romero izmanto tik nesportisku pieeju vārtu guvumam.

Kristians Romero Totenhema Chelsea

Totenhemas aizsargs Krištians Romero svētdien tika pamanīts kliedzam Rīsam Džeimsam sejā (Attēls: SKY SPORTS)

11 kārtējais Argentīnas izlases futbolists jau martā nokļuva ziņu virsrakstos par līdzīgu reakciju pēc tam, kad viņa komanda Old Trafford spēlē cīnījās ar Mančestras United ar 2:2. Toreiz United kapteinis Magvairs saņēma Romero dēkas, un Totenhemas zvaigzne noliecās, lai iekliegtu Sarkanā velna aizsargam sejā pēc tam, kad viņš raidīja caur savu tīklu.

Pēc nepatīkamās epizodes Romero Sky Sports studijā iecēla gan Rojs Kīns, gan Maikls Dosons. Uz jautājumu par incidentu, Kīns atbildēja: “Nav labi, nē. Nav labi, gatavojos tam visam. Tu atceries. Kad esat spēlētājs, jūs to ņemat vērā, neuztraucieties.

Harijs Keins Totenhems

Harijs Keins paskatījās uz vēlu Tottenham izlīdzinājumu pret Chelsea, lai radītu trakas ainas (Attēls: GETTY)

Bijušais 'Spurs' aizsargs Dosons piebilda: 'Tas atgriežas, lai jūs vajātu. Protams, kā aizsargs jūs pieļaujat kļūdas, un tādas lietas nenotiek pareizi. Tas varētu būt jūs nākamnedēļ.

Patiesībā pagāja tikai dažas minūtes, līdz Romero saņēma savu piedāvājumu Old Trafford. Centra aizsargu apsteidza Krištianu Ronaldu, kurš pēc tam ar sitienu ar galvu raidīja bumbu, kas izrādījās uzvarētājs. Kad bija atlikušas dažas sekundes, kad Keins pie Stamford Bridge sasniedza izlīdzinātāju, svētdien Chelsea vienkārši nebija laika, lai sasniegtu līdzīgu reakciju.