Tunisija eksplodē pie AFCON tiesneša, jo spēle beidzās agri pēc diviem soda sitieniem un sarkanās kartītes

Trešdienas pēcpusdienā Āfrikas Nāciju kausa izcīņā notika dīvains brīdis spēlē starp Tunisiju un Mali, tiesnesim Dženijam Sikazvem spēles 85. un 89. minūtē pēc sarkanās kartītes un diviem sodiem uzsūcot uz pilnu laiku. spēle pēc vētras.

F grupas spēle, kas notika Limbe stadionā Kamerūnā, sākās ikdienišķā veidā ar sliktu bezvārtu pirmo puslaiku, kurā tika iekļautas trīs dzeltenās kartītes.

Tomēr uzreiz pēc puslaika spēle atdzīvojās, jo 48. minūtē Mali saņēma 11 metru soda sitienu, ko uzbrucējs Ibrahima Kone no Sarpsborg Dānijā ar prieku atvairīja.

Apbrīnojami, ka šis bija vienīgais Mali sitiens pa vārtiem, Tunisijai spēcīgi uzstājoties, lai panāktu izlīdzinājumu, un viņu pūles varēja attaisnoties 78. minūtē, kad iespēja gūt vārtus tika no vietas.

Bet viņa misija nozīmēja, ka Ērgļiem tika liegta taisnība viņu smagajiem pūliņiem.

Apbrīnojamā kārtā tiesnesis pēc tam mēģināja pūst uz pilnu laiku tikai 85 minūtes, kad līdz spēles beigām bija atlikušas piecas minūtes, bet pēc divām minūtēm no laukuma noraidīja Mali uzbrucēju El Bilalu Turē.

Un spēle nebeidzās bez strīdiem -

AFCON

Amatpersonas sadūrās pēc dīvainajām Tunisijas un Mali spēles beigām (Attēls: Sky Sports)

Tunisijas treneru štābs bija bez sevis, uzreiz ieskaujot ceturto tiesnesi, kurš viņus izvairījās rokas stiepiena attālumā.

Tomēr spēlētāji neizteica protestu, domājams, ka viņiem nebija ne mazākās nojausmas par to, cik ilgs laiks ir atlicis.

Spēlei, kurā otrajā puslaikā bija divi sodi un sarkanā kartīte, neviens pārtraukuma laiks nav ārkārtīgi dīvains.

Un stjuartiem bija jāaizsargā Sikazve no Tunisijas amatpersonām, kas traucās lejup pa tuneli.

TIKŠI:

Mali, kas lepojas ar tādiem kā Braitonas pussargs Īvs Bisūmu, Leipcigas pussargs Amadū Haidara un Hoffenheim zvaigzne Diadou Samassekou, sākotnēji būtu domājuši, ka ar uzvaru pietika, lai ar 1:0 uzvarētu grupā.

Taču šokējoši, ka 20 minūtes pēc pēdējās svilpes amatpersonas iebruka Mali trenera Mohameda Magasoubas preses konferencē, lai informētu viņu, ka spēle tiks atsākta.

Beigās Mali atgriezās gandrīz tukšā stadionā, daudziem uzskatot, ka spēle ir beigusies, un savā barā devās uz izejām.

Magassouba vīri atgriezās laukumā, lai pabeigtu spēli ar trīs papildu minūtēm.

Kebaiers

Mondhers Kebaiers sāka kūsāt pēc tam, kad redzēja, ka spēle negaidīti tika pārtraukta (Attēls: GETTY)

Tomēr ārkārtējie notikumi atklāja, ka Tunisija, kurai bija nepieciešams vēls izlīdzinājums, atteicās ierasties un spēlēt pēdējās trīs minūtes.

Mali futbolisti laukumā gaidīja aptuveni desmit minūtes, līdz atkal sāka svinēt svētkus, kad saprata, ka visi trīs punkti pieder viņiem.

Un uzvara nozīmē, ka viņi ieņems grupas augšgalā, apsteidzot Tunisiju, Mauritāniju un Gambiju.