'Vāja' Man Utd zvaigzne tika uzspridzināta, neskatoties uz Arsenal uzvaru, Markusam Rešfordam nokavējot spēli

Manchester United vienam spēlētājam tika piešķirts apzīmējums 'vājs', neskatoties uz to, ka Red Devils uzvarēja ar 3:1 Arsenāls svētdienā. Jaunais līgumslēdzējs Antonijs sāka savu debiju sapņu veidā, pirmajā puslaikā gūstot vārtus, pirms Bukayo Saka otrajā puslaikā panāca izlīdzinājumu lielgabalniekiem un pēc tam Markuss Rešfords nofiksēts uz Bruno Fernandess ar bumbu aizšauj garām Āronam Ramsdeilam, lai atkārtoti izvirzītos United vadībā, un pēc tam Anglija vīrietis ieguva savu otro, pabeidzot pretuzbrukumu.

Arsenal bumbu tīklā atrada pirms Antonija finiša pirmajā puslaikā, kad Gabriels Martinelli finišēja garām Deividam De Hejam, lai nobloķētu ātru pretspēlētāju. Tomēr, tā kā Martins Odegaards atņēma bumbu Kristianam Eriksenam, lai sāktu gājienu, tika nolemts, ka viņš ir pārkāpis dāņu pussargu, kad vārtus atguva VAR.

Pēc nedēļas nogales pēdējās pretrunas par VAR puslaikā Odegārds bija redzams kā protests ar tiesnesi. West Ham un Ņūkāsla abas guva vārtus par lielu pārsteigumu faniem un ekspertiem. Bijušais Chelsea uzbrucējs Džimijs Floids-Haselbeinks tomēr neticēja, ka Odegaards pārkāpa Ēriksenu un ka United spēlētājs bija vienkārši 'vājs' izaicinājumā.

'Manuprāt, tas ir smieklīgi, ka viņi atgriezās pie tā,' sacīja Haselbeinks Sky Sports. 'Es nedomāju, ka tas ir pārkāpums. Viņi ir mainījušies, viņi saka, ka būs pielaidīgāki, jā, ir kontakts. Ēriksens tur ir vienkārši vājš, ir tikai maiņa, spēle un pāreja. Viņš nekontaktējas ar bumbu, bet tev ir atļauts kontaktēties ar spēlētājiem, un viņš man vienkārši ir vājš, tā nav pārkāpums.

LASĪT VAIRĀK: Man Utd galvenais treneris Tens Hegs izmet Filu Džounsu un vēl četrus no ģērbtuves

Mančestras United Arsenāls

Mančestras 'United' spēlētāji piedzīvoja neveiksmi pēc Bukajo Saka vārtu guvuma Arsenal labā. (Attēls: GETTY)

Mančestras United ikona Rojs Kīns kopā ar Haselbainku skaidroja, ka lēmums pieņemts, jo Arsenal pussargs nespēlēja bumbu. 'Jā, tas, protams, ir mīksts,' Kīns atzina.

'Bet tas, kas palīdz United, Odegaards nepieskaras bumbai. Mēs esam spēlējuši citā laikmetā, tā nav pārkāpums, bet šodienas spēlē jūs tiekat aizkustināti [un tas ir pārkāpums]. Viņi visi to dara, dažas reizes spēlē spēlētāji paliek lejā, kad viņiem pieskaras — man nepatīk to redzēt. Bet spēle norit, tā ir kļūda.'

Mančestras United Kristians Eriksens

Džimijs Floids-Haselbeinks aplamāja Mančestras United pussargu par Arsenal neielaistajiem vārtiem. (Attēls: Sky Sports)

Hasselbaink atbildēja, apgalvojot, ka ne visi kontakti starp spēlētājiem ir pārkāpumi. 'Jums nav jāpieskaras bumbai,' sacīja Haselbeinks. 'Viņš nespārda spēlētāju, viņš vienkārši saskaras ar viņu, un tas ir atļauts. Tas ir tas, ko viņi vēlas, viņi vēlas, lai tas būtu plūstošāks, kāpēc tas ir brīvsitiens?

Gerijs Linekers vadīja sūdzības pēc kārtējā VAR strīdīgā izsaukuma nedēļas nogalē. 'Šeit mēs atkal,' tvītoja Linekers. 'VAR ir tik nogurdinošs.'

Kamēr Arsenāla fans Pīrss Morgans bija retā vienošanās ar bijušo Anglijas izlases uzbrucēju. 'FFS... vairāk muļķības no spēles iznīcinātāja VAR,' rakstīja Morgans. 'Nožēlojami.'